Apie gyvus komandinius žaidimus

IQ KOVŲ GYVI KOMANDINIAI ŽAIDIMAI!

Tai komandiniai žaidimai, kurie vyksta GYVAI daugelyje miestų.

 

Bendrai apie žaidimą:

 1. Visas žaidimas trunka 2-3 valandas (priklausomai nuo komandų kiekio mieste). Po kiekvieno turo yra trumpa pertraukėlė.
 2. Maksimalus dalyvių skaičius komandoje - NERIBOTAS.
 3. Minimalaus dalyvių skaičiaus komandoje NĖRA.
 4. Žaidimai vyksta kiekvieną pirmadienį nuo 19 val.
 5. Žaidimo kaina asmeniui: 4 €
 6. Amžiaus cenzo NĖRA.
 7. Žaidžiama už komandos pavadinimą, tad komandos nariai gali keistis, kad ir kiekvieną žaidimą.
 8. Rezultatus po kiekvieno turo galite matyti čia: http://rezultatai.iqkovos.lt/
 9. Galite dalyvauti kada norite! Galite žaisti kas antrą žaidimą, galite sužaisti tik kelis žaidimus! Viskas priklauso nuo jūsų noro! Bet pabandžius norisi dar ir dar! :)

Jei norite prisijungti prie vis labiau augančios mūsų IQ KOVŲ dalyvių šeimos - REGISTRUOKITĖS SPAUSDAMI ČIA!
Arba susisiekite:
El. paštu: iqkovos@gmail.com 
Telefonu: 8 671 63321
Facebook: IQ KOVOS

 

Prizų grupės ir prizai:

 1. Turėsime prizų grupes: A, B, C, D, E, F. Į A prizų grupę pateks daugiausiai taškų per mėnesį surinkusios komandos, į B prizų grupę – mažiau taškų, į C prizų grupę - dar mažiau taškų, į D prizų grupę - dar mažiau taškų, į E prizų grupę - dar mažiau taškų, į F prizų grupę - mažiausiai taškų surinkusios komandos.
 2. Prizų grupės, pasibaigus mėnesiui, bus perdėliojamos pagal praėjusio mėnesio žaidimų rezultatus. O kiekvieną mėnesį grupių nugalėtojai rinksis prizus. Tad nuo to, kaip gerai sužaidėte praėjusį mėnesį, priklausys, kokio stiprumo grupėje varžysitės dėl prizų ateinantį mėnesį.
 3. Visų sezono žaidimų rezultatai bus sumuojami bendroje įskaitoje, o geriausiai pasirodžiusiai komandai bus įteiktas IQ KOVŲ trofėjus.
 4. Taip pat sezono gale simbolinius trofėjus gaus ir geriausia kiekvieno miesto komanda!

 

Bendros įskaitos taškų skaičiavimas:

 1. Bendros įskaitos reitingo taškai: Pirmasis žaidimas reitinguojamas įprastai (X1); Antrasis žaidimas reitinguojamas įprastai (X1); Trečiasis žaidimas reitinguojamas dvigubai (X2); Ketvirtasis žaidimas reitinguojamas trigubai (X3). (Jei mėnesyje yra 5 žaidimai, tai ketvirtasis žaidimas virsta į X2, o penktasis į X3)
 2. Pasibaigus žaidimui, skaičiuojama, kiek komandų aplenkėte. Pavyzdžiui, jei jūsų komanda žaidime aplenkė 15 komandų (esate šešiolikti nuo galo), gaunate 16 taškų. Jei tai X1 žaidimas, tai bus įrašyta į prizų grupę ir bendrą įskaitą po 16 taškų. Jei tai X2 žaidimas - gausite 32 taškus. Jei tai X3 - gausite 48 taškus.

 

Jei turite klausimų, rašykite mums KONTAKTŲ FORMOJE